Nożyce do trawy i żywopłotu

do przycinania trawy i do formowania roślin w pożądane kształty.

Dzięki specjalnemu mechanizmowi głowicę nożyc można obracać w dwóch płaszczyznach o 180°. Nożyce do trawy na długiej rączce umożliwiają komfortową pracę w wyprostowanej pozycji, unikając niepotrzebnych napięć i obciążeń mięśni. Bezpieczeństwo zapewnia łatwy w obsłudze mechanizm blokujący ostrza. Nożyce do żywopłotu używamy do formowania roślin w pożądane kształty. W naszej ofercie mamy nożyce wykonane z wysokogatunkowej stali chromowanej gwarantujące czyste cięcie. Ramiona nożyc pokryte są antypoślizgowym materiałem uniemożliwiającym wyślizgnięcie się narzędzi z dłoni.

HC-113670 – Obrotowe nożyce do przycinania trawyprodukt dostępny
Nożyce do przycinania trawy w trudnodostępnych miejscach. Górne i dolne ostrze wykonane ze stali chromowanej. Górne ostrze pokryte teflonem. Blokada zabezpieczająca przed niekontrolowanym otwarciem. Waga: 0,36 kg.
HC-2056NE – Nożyce o falistym ostrzuprodukt dostępny
3,2mm stalowe (S50C) górne i dolne ostrze o długości 20,3 cm. Owalne stalowe ramiona z miękkimi, antypoślizgowymi uchwytami. Długość: 520 mm, waga: 0,74 kg.
HC-2432TW – Teleskopowe dźwigniowe nożyceprodukt dostępny
Górne ostrze wykonane ze stali S50C. Dolne ostrze falowane wykonane ze stali chromowanej. Teleskopowe ramiona wykonane z aluminium z miękkimi antypoślizgowymi uchwytami. Długość: 665-870 mm, waga: 1,2 kg.


Zobacz także: